Katarzyna Korycińska
Adwokat

Ukończyłam studia prawnicze na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie, natomiast aplikację adwokacką odbyłam przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując zarówno jako prawnik w kancelariach adwokackich, jako asystent sędziego w sądzie rejonowym, jak również zasiadając w radzie nadzorczej spółki akcyjnej.

Specjalizuję się w prawie cywilnym, cudzoziemcach i upadłości konsumenckiej.

Interesuję się historią, książkami oraz boksem. Uwielbiam morsować, saunować i żeglować po mazurskich jeziorach.

Ewelina Zdunek
Adwokat

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, aktualnie wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Specjalizuję się w sprawach karnych i o wykroczenia, w szczególności przeciwko życiu i zdrowiu, wolności oraz mieniu, jak również w sprawach o zniesławienie i znieważenie. Swoją praktykę prowadzę w ramach indywidualnej kancelarii adwokackiej.

Wolny czas spędzam aktywnie, dużo podróżuję, jestem pasjonatką literatury z gatunku fantastyki.

Małgorzata Radwańska
Adwokat

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego (w tym sprawy dobra osobiste, roszczenia odszkodowawcze) i rodzinnego (w tym sprawy o rozwód, alimenty, kontakty z dziećmi).

Współpracowała z organizacjami pozarządowymi specjalizującym się w sprawach z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego, w tym udzielaniu bieżącej pomocy prawnej cudzoziemcom.

Miłośniczka podróży, narciarstwa i motoryzacji.

Emil Jedliński
Adwokat

Odbył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Praktykę zawodową wiąże przede wszystkim z zagadnieniami prawa karnego, karnego gospodarczego, prawa karnego skarbowego i karnego wykonawczego.

Wielokrotnie komentował skomplikowane zagadnienia prawne na antenie TVP 1.

Adam Sroga
Radca Prawny

Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obecnie wpisany jest na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy.

Specjalizuje się w szczególności w prawie cywilnym (w tym dochodzenie odszkodowań), gospodarczym (w tym prawo upadłościowe) oraz prawie spółek.

Jest autorem publikacji: „Działalność spółki z o.o. w uchwałach wspólników”, „Odpowiedzialność członków zarządu spółek kapitałowych”, „Firma w rodzinie” oraz „Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu”, a także licznych artykułów o tematyce prawniczej.

Prowadzi praktykę w ramach indywidualnej kancelarii radcy prawnego.

W wolnym czasie jeździ na rowerze oraz przemierza górskie szlaki.

Beata Romaszko-Korzon
Adwokat

Adwokat Warszawskiej Izby Adwokackiej. Prawo jest moją pasją. Jestem absolwentką Wydziału Prawa SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie, jak i absolwentką Wydziału Menadżerskiego (WSM w Warszawie) Zarządzenie i Marketing o specjalizacji – rachunkowość i controling.

Przez wiele lat byłam związana z biznesem jak i III sektorem, gdzie jako kontroler finansowy rozwijałam i wzmacniałam swoją wiedzę z zakresu finansów. Obecnie doskonalę swoją wiedzę prawniczą współpracując z adwokatami w zakresie prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, administracyjnego.

Cenię swoją pracę, a szczególną satysfakcje czerpię z pracy z ludźmi. Piję kawę z gorącym mlekiem, uwielbiam filmy oraz krótkie wyjazdy nad polskie morze.