Dlaczego warto dołączyć?

„Intensywnie koncentrujemy się na pomocy lokalnym firmom medialnym w odkrywaniu nowych i zrównoważonych modeli biznesowych”.

W FPDM jesteśmy nastawieni na przyszłość. Każdego dnia pomagamy lokalnym firmom medialnym odkrywać nowe i zrównoważone modele biznesowe. Wspólnie z innymi firmami prowadzimy badania i analizy, które pozwolą wszystkim czerpać korzyści z zastosowania nowych technologii. Udostępniamy informacje na wiele sposobów: webinaria, konferencje, szkolenia, raporty z badań i nie tylko.

Wdrażanie nowych modeli biznesowych, które będą wspierać lokalne dziennikarstwo, pomagając przekształcić lokalne firmy medialne i / lub tworzyć nowe przedsiębiorstwa. Koncentrujemy się na odważnych, przełomowych pomysłach, które można z zyskiem zaimplementować.

Zdajemy sobie sprawę, że opracowanie dostępnych programów nauczania i zapewnienie wysokiej jakości edukacji społeczności związanej z mediami wymaga dużo pracy. Dlatego staramy się, aby nasze materiały edukacyjne były jak najbardziej dostępne dla innych stacji i agencji. Mamy nadzieję, że wszyscy będą mogli wykorzystać te zasoby do samodzielnego uczenia się lub nauczania innych.